Bambus-linased tooted lastele

Bambus-linane kollektsioon

Bambusest linane kollektsioon on tooted, mis on loodud ainulaadsest eritellimusel valmistatud esmaklassilisest kangast. Sellest kollektsioonist leiate voodipesu koos täidisega, õhukesed tekid, vannirätiku ja linased lapid. Selle tootesarja aluseks on bambusest ja linasest sametine, õrn žakaarkangas, mis lisaks tervist edendavatele omadustele on ka täielikult biolagunev.

Bambusest linane kollektsioon on antibakteriaalne, seentevastane ja lõhnavastane. Kangas on kliinilistes uuringutes hinnatud antiallergiliseks, tänu millele leevendab see nahahaiguste sümptomeid – seda soovitatakse tundlikule nahale. See neelab UV-kiirgust ja on termoreguleeriv, mis muudab selle ohutuks kasutamiseks jalutuskäikudel nii soojematel kui jahedamatel päevadel.

Kollektsioon koosneb:

– Voodipesu bambus-linasest kangast, viimistletud elegantse viimistlusega ja dekoratiivsete tutidega. See on ideaalne valik vanematele, kes hindavad esteetikat ja loomulikkust, see sobib minimalistlikku, boho tüüpi sisekujundusse. Voodipesu on täidetud uue põlvkonna hingava, allergiavastase silikoonkangaga.

– Vannirärik, mis on mõeldud bambusest vannilin kollektsiooni täiendamiseks. See oli valmistatud froteekangast koos ainulaadse tooraine kombinatsiooniga: bambus ja lina. Kangas on toodetud Poolas individuaaltellimusel.

– Bambusest linane tekk, mida pakume kahes suuruses: 100×120 ja 75×100. See on viimistletud nelja tutiga, tänu millele säilitab kogu kollektsioon ühtlase iseloomu. Bambusest linast tekki kasutatakse algselt lapse mähkimiseks ja seejärel saab seda kasutada kerge tekina.

Näitan ainukest tulemust